Businesscards.cz
Bod
Bod
Vizitky
Bod
Provedení
Ceník
Dodací podmínky
Vzorky
Kontakt
Bod
Bod

Bod
Přijímání zakázek, platby a zasílání vizitek probíhají za následujících podmínek:

Grafický návrh:
Grafický návrh vytvoříme maximálně do 5 pracovních dnů od obdržení podkladů a instrukcí k výrobě a odešleme náhled ve formátu JPG na Vaši e-mailovou adresu na korekturu. V případě, že dodáte hotový grafický návrh připravený dle našich níže uvedených požadavků, náhled na korekturu odešleme maximálně do dvou pracovních dnů (zpravidla následující pracovní den) od přijetí návrhu.

Standardní rozměry námi vyráběných vizitek jsou 90 x 50 mm a 85 x 55 mm. Vizitky jiných rozměrů tiskneme pouze po předchozí dohodě. Grafické podklady je nutno připravit tak, aby byl na každé straně vizitky přesah o šířce přesně 2,5 mm (například v případě vizitky 90 x 50 mm musí mít grafický podklad formát obdélníku s rozměry 95 x 55 mm). Grafické podklady nesmějí obsahovat ořezové nebo pasovací značky. Dodržením tohoto pravidla nám podstatně ulehčíte manipulaci s grafickými podklady ve výrobě.

Všechny objekty je nutno převést do některého z následujících režimů: černobílý, stupně šedi nebo CMYK. Nikdy nepoužívejte RGB, Lab barvy, indexované barvy nebo přímé barvy Pantone - objekty v těchto barevných režimech budou zkonvertovány do režimu CMYK, přičemž nejbližší možný ekvivalent v režimu CMYK se od původní barvy může značně lišit.

Grafické podklady by měly mít rozlišení minimálně 300 dpi. V případě, že například obrázek použitý v grafickém návrhu obsahuje tenké čáry nebo drobné detaily, doporučujeme použít rozlišení vyšší (například 600 dpi). Doporučené rozlišení pro monochromatické bitmapy je 1200 dpi.

Grafické podklady pro výrobu vizitek posílejte v některém z následujících formátů: kompozitní PDF, AI (Adobe Illustrator), CDR (Corel Draw do verze 12), TIFF bez komprese nebo PSD (Adobe Photoshop - vícevrstvé montáže je nutno sloučit do jedné vrstvy). Soubory je možno zabalit do archivu ZIP.

Nepřikládejte k souborům fonty, ale všechny texty převeďte do křivek.

Každý grafický podklad pošlete s kontrolním náhledem ve formátu JPG, rozlišení 300 dpi, měřítko 1:1, barevný režim CMYK.

Vždy musí být jasné, jaký výsledný formát má vizitka mít a která strana bude přední (zalaminovaná). Tyto údaje uveďte buď v grafickém návrhu (například v případě PDF nebo CDR souboru umístěte návrh vizitky na stránku formátu A4 a připíšete k němu "90 x 50 mm, přední strana je vpravo") nebo v názvu souboru (například u souborů PSD pojmenujete soubory Vizitka1_90x50_predni.psd a Vizitka1_90x50_zadni.psd).

Objednávka:
S kontrolním náhledem obdržíte naše bankovní spojení včetně variabilního symbolu příslušné zakázky. Po úspěšné korektuře nám zašlete na e-mail písemné schválení návrhu. Odesláním schválení návrhu berete na vědomí, že považujeme veškeré údaje na vizitkách za Vámi zkontrolované a případné chyby v těchto údajích (špatná telefonní čísla apod.) nebude možno reklamovat. Zároveň odešlete zálohu ve výši 50% z ceny zakázky včetně případného grafického návrhu a poštovného na náš účet (samozřejmě je možná vyšší záloha i kompletní uhrazení zakázky).

Výroba:
Vizitky vyrobíme a odešleme do 10 pracovních dnů od přijetí zálohy na náš účet. Tato lhůta je garantovaná, ale v praxi bývá v mnoha případech kratší.

Doprava:
Hotové vizitky zašleme na Vámi zadanou adresu na území ČR prostřednictvím služeb České pošty (v případě uhrazení zálohy nižší než 100% ceny zakázky zasíláme na dobírku). Poštovné hradíte paušálním poplatkem 109 Kč / zásilka. Vizitky je samozřejmě možno zasílat také prostřednictvím jiných společností, a to i do zahraničí, v tomto případě však hradíte poštovné dle příslušných tarifů, které Vám na požádání sdělíme.
 

Bod
Bod